Videoalert z serii „Pracodawcy Pomorza i Kujaw Alarmują!”

2024-09-18 |

🔵 Pracodawcy Pomorza i Kujaw wraz z Jarosławem Ostrowskim, Wiceprezesem Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw, reprezentującym Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy sp.k. prezentują pierwszy videoalert z serii „Pracodawcy Pomorza i Kujaw Alarmują!”.

❗ Z niezadowoleniem przyjęliśmy informacje o planowanych przez Ministerstwo Finansów zmianach przepisów regulujących opodatkowanie fundacji rodzinnych, stąd nasza reakcja.

❗ Protestujemy przeciwko nowelizacji, która zamknie drogę do płynnej i bezpiecznej sukcesji oraz naruszy prawa tych rodzin, które w zaufaniu do państwa już zawiązały fundacje rodzinne.

Alert powstał w ramach projektu „Dialog Pracodawców Pomorza i Kujaw” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.